Serwis korzysta z plików cookie. Poznaj szczegóły Polityki prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Lubisz zimę? Nowy Rok powitaj... na stoku!

Lubisz zimę? Nowy Rok powitaj... na stoku!

Chociaż jeszcze nie zaczęły się Święta i to pewnie o nich myślicie właśnie teraz - Sylwester też warto zaplanować z wyprzedzeniem. Niezależnie od tego czy spędzasz noworoczną noc z drugą połówką, grupą przyjaciół czy rodziną warto spędzić go ciekawie!

Zapomnij o fraku, balowej sukni i wystawnej kolacji - postaw na wygodę i aktywne powitanie nowego roku... na narciarskim stoku! Temperatura może być niska, ale organizatorzy zabawy zadbają o to, żeby podgrzać atmosferę! :)

Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój mają dla Ciebie i Twoich bliskich doskonałą propozycję na Sylwestrową noc. Możecie spędzić ten wyjątkowy dzień witając Nowy Rok na stoku, w zimowej i malowniczej aurze Krynicy Zdroju. Słotwiny Arena mają wszystko to - czego potrzebujesz!

Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 przy dolnej stacji kolei. Wśród atrakcji muzyka grana przez DJa - żeby nie było zbyt nudno, ognisko z kiełbaskami dla ogrzania i podtrzymania atmosfery w tę mroźną noc, a także "Zimowy słodki bar" w którym znajdziecie słodkie przekąski, takie jak: gofry, kartacze, wata cukrowa czy czekolada na gorąco oraz napoje - kawę, herbatę i grzane wino. O 23:50, tuż przed Nowym Rokiem będziecie mogli zjechać na nartach lub snowboardzie z pochodniami w dłoniach, na czele z przewodnikiem Pingwinem.

Brzmi nieźle? To nie zwlekajcie i przyjeżdżajcie do Słotwin Areny, narciarski karnet sylwestrowy to koszt tylko 60zł. Jeżeli jednak wolicie bardziej przytulną atmosferę sylwestrową, ale chcecie spędzać sylwestrową noc poza miastem lub po prostu w górach - w Restauracji Słotwiny Arena możecie powitać Nowy Rok z posiłkiem, napojami oraz szampanem. :)

Ośrodek narciarski Słotwiny Arena proponuje, jak zawsze dobrą zabawę, zatem jedyne o czym musicie pamiętać to dobry humor i pozytywne nastawienie na ostatnie dni 2017 roku! Nuda się nie uda!

Kliknij i poznaj szczegóły imprezy Sylwester na stoku

Zarezerwuj nocleg

Booking.com
Booking.com