Serwis korzysta z plików cookie. Poznaj szczegóły Polityki prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Najdroższy pokój to pusty pokój!

Wypromuj swój obiekt w innowacyjny sposób. Dołącz do nas i zyskaj nowych gości.

Zaufali nam

Oni już korzystają z Findbed!
Hotel Lorenzo
Moon Hostel
Hotel prezydent
ORW Panorama
Target Hostel
Villa Angela
Hotel Wieniawa
Hotel Kapitan
Hotel Hetman
Hotel Kopernik
Hotel Bliza
Obiekt hotelowy Cassubia
Central Sopot
Hotel Reymont
Marina Mielno
Hotel Ikar
Hostel al Fresco
SPA MEDICAL Dwór Elizy

Zero prowizji

W przeciwieństwie do innych serwisów nie pobieramy prowizji od rezerwacji. Jeśli nasz użytkownik wybierze Twój obiekt, Ty nie ponosisz z tego tytułu żadnych kosztów. Zero prowizji - bez kruczków, drobnego druku i gwiazdek!

Prywatne oferty

Możesz dowolnie uatrakcyjnić swoją ofertę i oferować niższe stawki niż te, które znajdują się na stronie internetowej. Komunikacja między gościem szukającym noclegu za pośrednictwem Findbed, a Twoim obiektem jest w pełni prywatna.

Łatwa obsługa

Chcemy jak najbardziej ułatwić korzystanie z serwisu zarówno naszym użytkownikom oraz partnerom. Dlatego też, oferty gości zaakceptujesz jednym kliknięciem. Szybko, łatwo i przyjemnie – na tym polega Findbed.

Rezerwacje

Zostając naszym partnerem dołączasz do bazy obiektów w całej Polsce. Sam akceptujesz oferty cenowe, a Twój obiekt będzie promowany w sieci i mediach społecznościowych. Dzięki współpracy z Findbed zyskasz więcej zadowolonych gości i zwiększysz swoje przychody.
Jako obiekt wchodzący na rynek hotelarski, Findbed jest dla mnie idealnym sposobem na pozyskiwanie gości. Bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, poprzez reklamę na portalu Findbed, zyskałam więcej rezerwacji, szczególnie poza najgorętszym sezonem letnim. Gorąco polecam współpracę z Findbed.
Janina Stachoń-Groblowy
Pokoje Gościnne Anna
W Findbed użytkownicy pytają o nocleg w górach, a my możemy bezpłatnie odpowiedzieć jednym kliknięciem i zamienić te zapytania w rezerwacje. Jako osoba odpowiedzialna za sprzedaż i marketing ośrodka zlokalizowanego w górach, nie widzę żadnego powodu, aby z tego nie korzystać. Gorąco polecam.
Nasi użytkownicy wysłali 6965 zapytań o wartości 4 022 565
BEZPŁATNA REJESTRACJA

Zgłoś się!

Zarejestruj swój obiekt bezpłatnie!
Na podany adres email wysłaliśmy wiadomość z linkiem do potwierdzenia Twojej rejestracji!
Jeżeli Twojego miasta nie ma na liście wybierz pozycję "Inne miasto"


Zarządzasz więcej niż 1 obiektem noclegowym? Napisz do nas na kontakt@findbed.pl - przygotujemy dla Ciebie specjalne konto!
Masz pytania?
Zostaw telefon, oddzwonimy!