Serwis korzysta z plików cookie. Poznaj szczegóły Polityki prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Our.Guide - widget dla stron internetowych, który poszerza turystyczne horyzonty

Our.Guide - widget dla stron internetowych, który poszerza turystyczne horyzonty

W związku z rosnącą popularnością narzędzi dla turystyki City Inspire S.A. z początkiem maja 2018 wprowadza na rynek innowacyjny produkt SaaS. Our.Guide to aplikacja dedykowana witrynom hotelowym. Ponad 420 obiektów noclegowych w Polsce korzysta z usługi oferowanej przez City Inspire S.A.

Aplikacja stanowi pewien rodzaj spersonalizowanego przewodnika turystycznego, który pozwala użytkownikom odkrywać najciekawsze miejsca w pobliżu hotelu. Our.Guide ułatwia również organizacje podróży. Ponad 60% użytkowników przewodnika to osoby planujące przyjazd do danego obiektu hotelowego.

Widget posiada wiele praktycznych funkcji, m.in. goście hotelowi mają stały dostęp do najistotniejszych informacji, dzięki bogatej bazie danych, która umożliwia planowanie pobytu. Aplikacja jest także przeznaczona dla osób zarządzających hotelem - korzystając z aplikacji zdobywają kluczową wiedzę związaną z oczekiwaniami i preferencjami gości. Dzięki dziennym i miesięcznym raportom hotelarze mają szansę dowiedzieć się, które atrakcje turystyczne i lokalne wydarzenia są najbardziej atrakcyjne, a także - które Plany Podróży są najczęściej wykorzystywane przez gości. W skrócie - powyższe aspekty prowadzą bezpośrednio do znacznego wzrostu nie tylko rentowności czy marketingu, ale także ogólnej efektywności branży hotelarskiej.

Ponadto właściciele hoteli korzystają z Our.Guide, aby zainspirować potencjalnych gości przed rezerwacją. Przewodnik stanowi świetne rozwiązanie do budowania kontaktu z klientami na etapie planowania podróży - według statystyk klient dokonuje rezerwacji około 30 dni przed przyjazdem. Aż 19% rezerwacji hotelowych w Polsce jest anulowanych - Our.Guide skutecznie obniża ten wskaźnik poprzez budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Widget działa na zasadzie prostego interfejsu - po instalacji na stronie internetowej każdy użytkownik ma wgląd w sekcje docelowe, takie jak: Atrakcje turystyczne (podzielona na osobne kategorie: Kultura i Sztuka, Rozrywka, Krajobraz, Sport, Restauracje, Sklepy, Dla dzieci, Dla niepełnosprawnych), Wydarzenia, Planner Podróży i pulpit nawigacyjny dla menedżera.

Firma oferuje różne plany cenowe za korzystanie z aplikacji Our.Guide - MINI, STANDARD lub PREMIUM. Ceny są zróżnicowane w zależności od zakresu funkcji.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej Our.Guide

Zarezerwuj nocleg

Booking.com
Booking.com