Serwis korzysta z plików cookie. Poznaj szczegóły Polityki prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

VILLA NOSAL - Zakopane

Willa, Zakopane (Bezpośrednio u podnóża góry Nosal, ok. 1,9 km od ścisłego centrum miasta (Krupówki).)

Villa Nosal to wyjątkowe miejsce w Zakopanem. Jest to nowy obiekt położony bezpośrednio u podnóża góry Nosal. Villa Nosal oferuje 12 pokoi i apartamentów. Każdy z pokoi to nowoczesna, ciepła przestrzeń z elementami góralskimi, wykonanymi w pięknym drewnie bielonym. Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego ze świeżych, wysokiej jakości produktów.

Wspaniała lokalizacja jest jednym z głównych atutów tego obiektu. Villa Nosal znajduje się w południowo-wschodniej części Zakopanego, w odległości około 1,9 km od ścisłego centrum miasta (Krupówki), a jej doskonałe położenie pozwala na komfortowy dojazd z pominięciem centrum miasta.

Villa Nosal mieści się jedynie 250 m od stoku narciarskiego Nosal.

Dogodna lokalizacja pozwala na łatwy dostęp do największych atrakcji Zakopanego, tj.:

– Kuźnice (dolna stacja kolei linowej na Kasprowy Wierch), Skocznie narciarskie, Centralny Ośrodek Sportu, Krupówki, Gubałówka,

– W pobliżu Villi początek biorą najbardziej znane szlaki turystyczne,

– Villa zlokalizowana jest przy jednej z głównych ulic Zakopanego, przy drodze dojazdowej do Morskiego Oka, Bukowiny i Białki Tatrzańskiej oraz do centrum narciarskiego Małe Ciche.


Atrakcje
  • Parking
Kontakt