Serwis korzysta z plików cookie. Poznaj szczegóły Polityki prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Znajdź nowych gości na krótki pobyt dzięki wirtualnym spacerom

Znajdź nowych gości na krótki pobyt dzięki wirtualnym spacerom

Trudno wyobrazić sobie obecnie pensjonat lub apartament na wynajem wakacyjny, który nie posiadałby witryny internetowej przedstawiającej ich ofertę. Dlaczego zatem nie pójść o krok dalej i na stronie www bądź profilach w mediach społecznościowych przedstawić innowacyjny wirtualny spacer 3D po Twojej nieruchomościach dostępnych dla gości? Wbrew pozorom ta bijąca rekordy popularności usługa nie jest zarezerwowana wyłącznie dla dużych, sieciowych hoteli, ale coraz częściej posiłkują się nią również właściciele małych, kameralnych pensjonatów, kwater oraz apartamentów na wynajem.

Dlaczego Twoi goście najczęściej wybierają Twój obiekt zamiast dużych i często drogich hoteli? Zazwyczaj kluczowym czynnikiem jest – poza ceną – także kameralna, często wręcz domowa atmosfera, jakiej z pewnością nie zaznają w ogromnym, skomercjalizowanym obiekcie. To właśnie w Twoim pensjonacie czy też kwaterze na wynajem goście mogą w pełni rozluźnić się oraz poczuć się jak w swoim drugim domu. Osoby preferujące tego typu rozwiązania podkreślają także, że to właśnie w niewielkich obiektach noclegowych mogą liczyć na najbardziej przyjazne, nastawione na ich oczekiwania podejście całej obsługi, w tym często także samych właścicieli.

Zapewne prowadząc Twój pensjonat czy też apartament przeznaczony na wynajem krótkoterminowy zauważyłeś już, że żadne zdjęcia czy też nawet najbardziej kwieciste opisy na facebooku nie są w stanie oddać jedynego w swoim rodzaju klimatu, który panuje w Twoim obiekcie. Czy możesz zatem wykorzystać ten ogromny atut, jakim jest przyjazna atmosfera, podczas promowania noclegów właśnie u Ciebie za pomocą nowoczesnych narzędzi z internetem na czele? Oczywiście – najlepszym przykładem takiej promocji są zdecydowanie wirtualne spacery, jakie znajdują się w rozbudowanej ofercie na stronie https://wirtualne-spacery.pl. Specjaliści tworzący dla nich wirtualne spacery stawiają na to, aby prezentacje te w pełni oddawały klimat, który towarzyszy Twoim gościom podczas pobytu.

Nawet jeżeli zrobisz piękne zdjęcia i zamieścisz je na instagramie, facebooku lub po prostu na witrynie Twojego obiektu noclegowego, nie jesteś w stanie za pomocą samych fotografii pokazać potencjalnym gościom, jak pięknie współgrają ze sobą poszczególne elementy wnętrz. Rozwiązanie tego problemu stanowią właśnie wirtualne spacery, które jak sama nazwa wskazuje, dają internautom możliwość odbycia w zaciszu własnego domu swego rodzaju przechadzki po pokojach sypialnianych, a także pomieszczeniach takich jak hall wejściowy, restauracja, jadalnia bądź wspólny taras dla gości. To właśnie kompleksowa prezentacja całych wnętrz może w pełni pokazać, jak stylowe są wnętrza Twojego pensjonatu lub apartamentu i jaki klimat w nich dominuje. Dla zmaksymalizowania pozytywnego efektu doświadczona ekipa z firmy wirtualne-spacery.pl dopasuje optymalną ilość panoramicznych ujęć do Twojego obiektu tak, aby zapewnić przyszłym odwiedzającym pełny pogląd na najbardziej reprezentacyjne miejsca.

Dlaczego warto zainwestować w wirtualny spacer dla firm celem wypromowania właśnie noclegów na pobyty krótkoterminowe? Przede wszystkim dlatego, że takie krótkie pobyty wakacyjne, weekendowe, a nawet biznesowe cechują się innymi prawami, aniżeli te trwające kilka tygodni czy też dłużej. Krótkie wyjazdy są zazwyczaj pełne intensywnych wrażeń, które sprawiają, że Twoim goście potrzebują rozwiązań maksymalnie komfortowych, które nie będą ich w najmniejszym nawet stopniu ograniczać. Z tego powodu w Twoim pensjonacie bądź na Twojej kwaterę powinno znaleźć się całe wyposażenie umożliwiające gościom wykonywanie wszystkich codziennych czynności na miejscu. Mowa tu przede wszystkim o pralce i suszarce do ubrań, czajniku elektrycznym tuż pod ręką czy też pojemnej szafie albo garderobie. Dzięki takim udogodnieniom Twoi goście mogą w miejscu noclegowym zrobić pranie, przygotować sobie gorący napój oraz rozwiesić ubrania celem ich lepszej organizacji. Sprawi to w rezultacie, że nie będą oni zmuszenia do niewygodnego korzystania z różnych usług na mieście i będą mieć więcej czasu na miejscowe atrakcje bądź załatwianie wszelkiego rodzaju spraw biznesowych.

Oczywiście wszelkie przydatne sprzęty, jakie mają do dyspozycji goście Twojego pensjonatu bądź apartamentu, możesz uwzględnić w skrojonym na miarę wirtualnym spacerze. Wystarczy zadbać o to, aby w prezentacji pokojów sypialnianych były dobrze widoczne takie elementy jak szafa, toaletka bądź czajnik, a w razie potrzeby rozszerzyć wirtualny spacer także o przeznaczoną specjalnie dla gości pralnię lub garderobę. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy przed wyjazdem, jak bardzo przydałyby im się poza domem takie udogodnienia, ale gdy zobaczą w ramach wirtualnego spaceru komfortowe rozwiązania czekające na nich w Twoim pensjonacie lub apartamencie, mogą podjąć decyzję o wyborze właśnie tej miejscówki na swój krótki pobyt wakacyjny bądź biznesowy.

Jeżeli stawiasz na gości, którzy spędzą w Twoim obiekcie maksymalnie kilka dni, musisz zdać sobie sprawę, że z pewnością kluczowym czynnikiem przy wyborze noclegu będzie dla nich lokalizacja. Jest to związane z faktem, iż na krótkim wyjeździe goście nie chcą tracić czasu na kłopotliwe i czasochłonne dojazdy do miejsc turystycznych bądź innych atrakcji, zarówno latem, jak i zimą. Jednocześnie bardzo ważnym aspektem jest samo otoczenie wybranego pensjonatu lub kwatery, które powinno być estetyczne i zadbane.

Aby zachęcić potencjalnych gości właśnie lokalizacją Twojego obiektu noclegowego bądź jego urokliwym otoczeniem, możesz z powodzeniem wzbogacić wirtualny spacer wykonany przez specjalistów z firmy wirtualne-spacery.pl o widoki z okien w pokojach sypialniach lub ujęcia z tarasu czy też samego wejścia do budynku. Takie kompleksowe zaplanowanie prezentacji dla internautów da im pewność, że właściciele pensjonatu czy też kwatery dbają o zapewnienie im wszystkich ważnych informacji przed podjęciem decyzji o rezerwacji noclegu.

Z całą pewnością wirtualne spacery pomagają przyciągać gości na krótki pobyt w pensjonacie, apartamencie na wynajem lub kwaterze. Nie wahaj się zatem zamówić takiej usługi dla Twojego obiektu już w tym sezonie!

Zapraszamy do zapoznania się z przykładem technologicznym takiego wirtualnego spaceru poniżej:

Zarezerwuj nocleg

Booking.com
Booking.com