Serwis korzysta z plików cookie. Poznaj szczegóły Polityki prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Wyjątkowy Zamek Dolnego Śląska - Zamek na Skale

Wyjątkowy Zamek Dolnego Śląska - Zamek na Skale

Wyobraź sobie, jak cofasz się w przeszłości. Ogromny zamek otoczony szumiącym lasem tworzy jeden z najpiękniejszych krajobrazów. Wolnym krokiem zbliżasz się do jego wrót. Każdy metr ukazuje majestatyczne piękno rzemieślniczego dzieła. Dłoń ukochanej osoby ściskasz jeszcze mocniej, a oddech staje w miejscu w momencie, gdy przekraczasz jego próg. Takie wrażenie robi jeden z cudów historycznej architektury, czyli Zamek na skale.

Pośród bujnej natury znajduje się czterogwiazdkowy, osadzony w XV-wiecznym zamku hotel. Wśród bujnego 12 hektarowego wielkodworskiego parku rzec by można, że jest nikły. A on majestatycznie stoi i dostarcza nieziemskich wrażeń wszystkim odwiedzającym. Nie da się okłamać nikogo. To ta cisza przeplatająca się z dźwięcznymi odgłosami ptaków i ten zapach niosący się z niczym nieskalanej ziemi sprawia, że dusza napawa się pełnią szczęścia.

Wyjątkowy Zamek Dolnego Śląska dla zakochanych

Barokowe pozostałości skrzętnie wplątano w nowoczesne potrzeby każdego gościa. Już od progu cieszy nas widok perfekcjonizmu, do którego rękę przyłożył sam właściciel. Pierwszy krok sprawia, że czujesz się jak na królewskich salonach. Wydawać się może, że to nie nasze miejsce, ale wręcz przeciwnie. Każdy zasługuje na odrobinę królewskiego luksusu i właśnie po to powstało te odosobnione i nieprawdopodobne miejsce. Każdy z pokoi wykonany ze starannością zaprasza do spoczynku. Wraz ze swoją drugą połową możesz cieszyć się komfortem, spokojem i całodobową obsługą. Tak właśnie wygląda wystawny odpoczynek.

Ty, ona, dzieci i ...pies

Park wielkodworski położony nad Białą Lądecką to idealne miejsce na urlop, wczasy, a nawet weekend z dziećmi. Im szybciej podejmiesz taką decyzję, tym lepiej. Sam Zamek na Skale posiada wiele atrakcji, z których skorzysta każdy członek rodziny. 12-sto hektarowy park umożliwia bezpieczną i przyjemną zabawę na krajobrazowym łonie natury. Tego właśnie potrzeba wszystkim, którzy każdego dnia gonią za światem. To jedyne miejsce, w którym czas staje w miejscu i w którym marzymy, aby ta chwila nigdy się nie kończyła. Dodatkową atrakcją dla dzieci jest dworski pupil - Pako. Swoją obecnością podkreśla przyjazny charakter miejsca i sprawia, że czujemy się jak w domu.

Hotel na każdą okazję

Każda okoliczność jest idealna, aby sprawić przyjemność sobie i swoim ukochanym. Zamek na Skale to wybitny kunszt przystosowany i przygotowany na najważniejsze święta w Twoim życiu. Zaręczyny? Walentynki? Randka? A może Wasz własny królewski ślub? Hotel zadba o każdy szczegół związany z poczęstunkiem, wystrojem, obsługą i wszystkim, czego będziecie potrzebowali w tym wyjątkowym dla was dniu. Zamek na skale to również bogate i ekskluzywne miejsce na największe światowe konferencje. Zapewni pełne wyżywienie i nocleg ważnym dla Was gościom.

Przekonaj się sam

To tylko część możliwości, jakie spotkają Cię w tym przecudownym miejscu. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Święta Bożego Narodzenia, Sylwester, Spa z ukochanym lub przyjaciółką, wypad na weekend z psem? Zamek na Skale spełni wszystkie Twoje najskrytsze marzenia i potrzeby. Nie tylko zachwyci Cię swym urokiem, ale również wyjątkowo niskimi cenami i okolicznymi atrakcjami. Jednak pięknie pisane słowa nie są wstanie wyrazić emocji tych, którzy już tam byli. Pora, abyś przekonał się sam.

Polecamy nową usługę na zamku - Nocne zwiedzanie zamku, które organizowane jest cyklicznie i prowadzone jest przez profesjonalnych Przewodników.

Wielkanoc w Zamku

Zarezerwuj nocleg

Booking.com
Booking.com