Serwis korzysta z plików cookie. Poznaj szczegóły Polityki prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Spędź wakacje życia w domku na drzewie!

Spędź wakacje życia w domku na drzewie!

Obudź w sobie wewnętrzne dziecko, bo któż z nas nie marzył o wypasionym domku na drzewie? Nieważne czy planujesz aktywne czy leniwe wakacje - ze znajomymi, czy z rodziną. Wynajęcie jako noclegu domku na drzewie to dodatkowa atrakcja całego wyjazdu. A te domki na drzewie, które zobaczysz poniżej to nie lada gratka. Od Kalifornii przez Włochy do Australii. Sprawdźcie wyjątkowe domki na drzewie, które tylko czekają, żeby je wynająć!

ATLANTA, GEORGIA

fot. AirBnB - www.airbnb.pl

Trzy osobne pokoje, most linowy i wyjątkowa okolica. Spokój, cisza i odpoczynek w miejscu, który pobudzi Twoją wyobraźnię i na pewno zapadnie na długi czas w pamięci. Romantyczny, zaciszny domek na drzewie - czegoż chcieć więcej?

TOSKANIA, WŁOCHY

fot. AirBnB - www.airbnb.pl

Ten nowoczesny domek, stoi wśród gajów oliwnych słonecznej Toskanii. Gdyby tego było mało, to całkiem "wypasiony" domek na drzewie, bo poza świetnymi widokami i komfortowym miejscem do spania oferuje szereg atrakcji, o które raczej trudno w domku na drzewie z naszego dzieciństwa. Basen, korty tenisowe oraz sypialnia ze ścianą pokrytą farbą tablicową - frajda na całego!

WULKAN KILAUEA, HAWAJE

fot. AirBnB - www.airbnb.pl

Zaprojektowany specjalnie dla nowożeńców i określany jako "honeymoon experience" dla dwoje. Ten wyjątkowy domek znajduje się na... wulkanie, który przynależy do Volcano National Park. Poza wyjątkowymi widokami i niezapomnianym doświadczeniem pobytu na Hawajach, przestrzeń oferuje odkryty prysznic, kominek, wannę z hydromasażem i... od czasu do czasu przypadkowe odwiedziny lokalnego ptactwa.

FERN FOREST, HAWAJE

fot. AirBnB - www.airbnb.pl

Marzenia z dzieciństwa spełnione! Ten "szczudłowaty" domek na drzewie posiada wejście przez tak zwane "trap door", czyli klapę umieszczoną w podłodze lub suficie, która służy do ucieczki. Ucieczki oczywiście w przenośni, bo któż chciałby uciekać z tego miejsca! Domek w komplecie z łóżkiem wiszącym, eleganckim wystrojem wnętrz i widokiem bujnego lasu tropikalnego, który możesz obserwować przy porannej kawie. Czujemy, że chcielibyśmy tam zostać na zawsze!

NEW SOUTH WALES, AUSTRALIA

fot. AirBnB - www.airbnb.pl

Australia to piękny kraj, ale pobyt w takim domku czyni go jeszcze piękniejszym! Rzeki, góry oraz naturalne krajobrazy wyjątkowej Australii - wszystko na wyciągnięcie ręki z okna tego boskiego domku na drzewie. Widoki? Tylko przez ogromne okna od sufitu do podłogi. Domek nadaje się idealnie dla dwóch osób, które kochają podziwiać i obserwować faunę... zwłaszcza z wnętrza domowego SPA. Jakby tego było mało - poza SPA, lokatorzy "Secret Treehouse" mogą korzystać z w pełni wyposażonej kuchni, ogromnego łóżka oraz kominka. Romantyzm w pełni!

Zarezerwuj nocleg

Booking.com
Booking.com