Serwis korzysta z plików cookie. Poznaj szczegóły Polityki prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Villa Volare Lesznowola, czyli mieszkania blisko natury!

Villa Volare Lesznowola, czyli mieszkania blisko natury!

Mieszkania w inwestycji Villa Volare Lesznowola trafiły do sprzedaży!


Pięknie usytuowana gmina Lesznowola przyciąga do siebie coraz więcej nowych mieszkańców, oczarowując bliskością natury i terenów rekreacyjnych, a także bogactwem historycznego dziedzictwa. Dobrze skomunikowana z Warszawą, spokojna miejscowość zainteresowała inwestorów, którzy pozwolili Lesznowoli na przestrzeni kilkunastu lat przekształcić się z gminy rolniczej w kwitnące życiem centrum mieszkaniowo-usługowe. Obecnie, na stale napływających do gminy mieszkańców czeka zespół nowo wybudowanych dwupiętrowych willi podmiejskich, należących do inwestycji Villa Volare. Kameralne osiedle o nowoczesnej architekturze stanowić będzie wymarzony adres zamieszkania dla osób pragnących odpocząć od zgiełku miasta, spędzając czas wolny na aktywnym wypoczynku.

Podwarszawska miejscowość Lesznowola - zielona okolica z bogatą historią


Podmiejskie ośrodki mieszkaniowe od lat zyskują na popularności jako alternatywa dla pełnych zgiełku ulic i osiedli odciętych od natury. Gmina Lesznowola swoją atrakcyjność zawdzięcza doskonałej komunikacji ze stolicą, leżąc w odległości zaledwie 9 minut jazdy samochodem od warszawskiej obwodnicy. Z urokliwego osiedla regularnie odjeżdża także autobus, łączący mieszkańców Lesznowoli ze stacją szybkiej kolei podmiejskiej.

Sama miejscowość dostarcza jednak rozbudowaną infrastrukturę turystyczno-rekreacyjną, o której zamarzyć mogą zwolennicy wycieczek rowerowych - pobliska Kraina Jeziorki to prawdziwy raj tworzony przez sieć ścieżek rowerowych przyciągających całe rodziny. W okolicy znajdują się także lesznowolskie ośrodki jeździeckie, oferujące spacery po rozległych terenach zielonych oraz profesjonalną naukę jazdy konnej dla dzieci. Nowoczesna architektura o podwyższonym standardzie nowych osiedli spotyka się tutaj z historią - ozdobą miasta jest bowiem dwór z drugiej połowy XVIII w.

Inwestycja stworzona z myślą o potrzebach mieszkańców


“Nasze inwestycje powstają w gminie Lesznowola od ponad 10 lat. Nietrudno było nam dostrzec, jak wiele możliwości oferuje spokojna okolica z pięknymi terenami rekreacyjnymi, a przecież znajdująca się tak blisko Warszawy. Wiemy, że mieszkania, które budujemy odzwierciedlają potrzeby młodego pokolenia pozwalają osiąść się na stałe w kameralnej i cichej przestrzeni, dostępnej w znacznie niższych cenach niż te, jakie znajdziemy w samej stolicy. Taka jest też inwestycja Villa Volare. To przede wszystkim współczesna architektura z wysoko osadzonymi sufitami i dużymi oknami, której poszukują dzisiaj klienci. Projekt uwzględnia niewielkie metraże, tak, aby każda osoba odnalazła tu cztery kąty dla siebie” - opowiada właściciel inwestycji Villa Volare Lesznowola.

Położenie osiedla Villa Volare zapewnia komfort codziennego życia, na który składają się bliskość sklepów, przedszkoli oraz oddalonego o 2 kilometry zespołu szkół im. Noblistów Polskich w Lesznowoli. W odległości kilometra od inwestycji znajduje się także rozległy las z rzeczką Raszynka.

Mieszkania w kameralnej Villi Volare szybko się rozchodzą


Zespół dwupiętrowych willi podmiejskich zaprojektowany został z myślą o nowoczesnej, nietuzinkowej architekturze, która nie odbiega od najwyższych standardów dzisiejszych osiedli mieszkaniowych. Jasne, przestronne otoczenie przyciąga do siebie młode rodziny, które korzystać mogą ze wspólnych przestrzeni przeznaczonych do grillowania oraz placów zabaw. Klatki mieszczące wyłącznie 6 mieszkań gwarantują mieszkańcom willi prywatność, jednak zachowana jest tu atmosfera otwartości i życzliwości sąsiedzkiej.

Metraże mieszkań zaczynają się na 22, a kończą na 69 metrach kwadratowych. To właśnie niewielkie przestrzenie, wyposażone za to w balkony lub prywatne ogródki, stanowią najbardziej atrakcyjne oferty na dzisiejszym rynku nieruchomości. Cechą charakterystyczną inwestycji Villa Volare jest natomiast ponadstandardowa wysokość mieszkań. Sufit zawieszony nawet na wysokości 4,37 m oraz duże okna nadadzą wyjątkowy klimat każdemu wnętrzu.

Zapoznaj się z ofertą ostatnich dostępnych mieszkań w inwestycji Villa Volare Lesznowola na www.villavolare.pl i zamieszkaj w najmodniejszej lokalizacji pod Warszawą!

Zarezerwuj nocleg

Booking.com
Booking.com