Serwis korzysta z plików cookie. Poznaj szczegóły Polityki prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czy hotele są czynne?

Czy hotele są czynne?

Od 4 maja otwarcie hoteli

Podczas pandemii niektóre hotele były czynne, ale korzystać mogły z nich wyłącznie osoby podróżujące w celach służbowych. 29 kwietnia Premier ogłosił jednak, że od 4 maja hotele oraz miejsca noclegowe będą mogły świadczyć usługę noclegową dla wszystkich. Niemniej jednak, warto pamiętać o tym, że nie wszystkie udogodnienia lub atrakcje będą dostępne. Przykładowo, restauracje oraz baseny nadal pozostają zamknięte. Ponadto, wprowadzono szereg wymogów bezpieczeństwa oraz restrykcji (np. nikt, kto nie jest Gościem nie może przebywać na terenie hotelu), aby Goście mogli swobodnie korzystać z usług w hotelach. Więcej na temat tych wytycznych przeczytacie tutaj.Źródło: https://www.gov.pl/web/koronawirus/kolejny-etap

Na co warto zwrócić uwagę przed dokonaniem rezerwacji?

Przede wszystkim upewnij się czy możesz pojechać do hotelu, w którym chcesz dokonać rezerwacji. Pragniemy podkreślić, że granice wielu Państwa nadal są zamknięte lub po ich przekroczeniu trzeba poddać się 14-dniowej kwarantannie. Odpowiedzi na to oraz inne pytania związane z podróżowaniem znajdziecie na stronie www.gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-podrozujacych. Ponadto, warto zwrócić uwagę na Warunki Anulacji, ponieważ szczególnie teraz ciężko określić, jak sytuacja będzie się rozwijać w następnych tygodniach. Zasady bezpieczeństwa panujące w hotelu również są ważną kwestią. Przed dokonaniem rezerwacji w hotelu warto zadzwonić do Recepcji i zapytać, jak są przygotowani na przyjęcie Gości oraz jakie procedury w związku z tym zaimplementowano.